top of page

Harvest Catering nedir?

catering2.jpg

  Yoğun çalışma programınız içinde işinizi en iyi şekilde yapmaya çalışırken aynı zamanda misafirlerinizi de en iyi şekilde ağırlamak istediğinizde az zaman harcayarak ulaşabileceğiniz HARVEST hizmetidir.

 Sizin için hazırlamış olduğumuz mönümüzden arzu ettiğiniz ürünleri seçerek siparişinizi bize bildirmeniz yeterlidir. Ürünlerimiz gün içinde hazırlanıp, kapınıza teslim edilecektir. Aynı zamanda istemiş olduğunuz değişiklik veya iptalleri de tarafımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Tüm detayları öğrenmek için info@harvest.com.tr mail adresinden veya 0216 504 00 40 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçiniz.

 Paket servis ile Harvest Catering arasındaki fark nedir? Belli bir sayının üzerindeki siparişlerinizi önceden belirleyerek tarafımıza bildirmeniz halinde çok daha avantajlı fiyatlarla ürünlerimizi alma imkânınız olacaktır.

 Toplantı ve organizasyonlarınızı planlarınızı aksatmadan istenilen tarih/saatte  ürünlerinizi alma imkanı sağlanacaktır. Profesyonel danışmanlarımız her türlü ihtiyaç anında yanınızda olacaktır.

bottom of page